Het is weer bijna zover….de Feestdagen staan alweer bijna voor de deur. En dan willen we er natuurlijk weer zo mooi mogelijk uitzien.
Dus spice up je outfit, met je eigen ontwerp gouden en zilveren plaktattoos.
Bij ons kan je je eigen ontwerp gouden en zilveren plaktattoos laten maken en gemakkelijk online bestellen.
De kleinste afmeting is 38x38mm, maar groter kan ook, tot zelfs aan A4 formaat toe.
De tattoos worden losgesneden geleverd of op een groter velletje, zoals bijvoorbeeld A6 of A5 formaat. Deze velletjes kan je helemaal zelf indelen en de ontwerpen hoeven niet even groot te zijn. Je kan ook afwisselen met goud en zilver, en je kan er ook gewone gekleurde plaktattoos tussen zetten.
Het minimum aantal voor de losse gouden en zilveren plaktattoos is 2500 stuks.
Heb je er niet zoveel nodig of wil je verschillende tattoos op een velletje? Dan kan je kiezen voor bijvoorbeeld A6, A5 of A4 formaat.
Hiervoor geldt een minimum van 500 velletjes.
Wil jij voor jouw Kerst en Oud en Nieuw feestje ook gouden en zilveren plaktattoos laten maken? Of wil je eerst wat prijzen opvragen?
Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op. Stuur een mailtje naar sales@euro-logo.nl en je krijgt snel antwoord van ons.
Of neem een kijkje op onze website: euro-logo.nl
